Rozmawiamy poświątecznie – 27.12.2021

received_608036050455099Święta, święta i po światach. W naszym przedszkolu dalej czuć klimat jednych z najważniejszych świąt w naszym kościele – świąt Bożego Narodzenia. Dzisiaj, pomimo tego, że było nas bardzo mało to  jednak świetnie spędziliśmy czas w przedszkolu. Rano siedząc w kółeczku porozmawialiśmy sobie o tym, jak każdy z Nas spędził święta, z kim byliśmy, kto nas odwiedził, bo przecież rodzina jest niezmiernie ważna w naszym życiu. Następnie opowiedzieliśmy sobie o potrawach wigilijnych, co każdy z Nas jadł. Zwróciliśmy uwagę na to, że potrawy w każdym domu troszkę się różniły. Miło jest wrócić wspomnieniami do takich chwil, kiedy jesteśmy tak blisko wszystkich członków naszej rodziny.