Angielski w grupie Archaniołków – 30.11.2022

IMG_20221130_095627Na środowych zajęciach z języka angielskiego: powtarzaliśmy nazwy poznanych zwierzątek oraz części ciała. Dodatkowo uczyliśmy się nowych słówek: monkey – małpa, elephant – słoń, snake – wąż, penguin – pingwin, kangaroo – kangur, pelican – pelikan get up – wstań, turn around – obróć się, touch the ground – dotknij ziemi, reach up high – sięgnij wysoko, touch the sky – dotknij nieba, find your nose – znajdź swój nos, touch your toes – dotknij swoich palców u nóg, touch your knees – dotknij swoich kolan, fly – lataj, shake – potrząśnij, sleep – śpij, wake up – obudź się. Śpiewaliśmy piosenki: Teddy Bear Teddy Bear Turn Around, Let’s go to the zoo, The Animal Song i graliśmy w grę interaktywną zgadując nazwy wskazywanych zwierząt.