Zabawa plastyczna pt. „Żaglówka” – 13.06.2024

image0Naszym zadaniem było ulepienie żaglówek z kolorowej plasteliny. Każdy z nas mógł popisać się swoją wyobraźnią i kreatywnością, tworząc wyjątkowe łódeczki według własnego pomysłu. Niektórzy korzystali również z instrukcji obrazkowej, która pomogła im w stworzeniu bardziej szczegółowych i skomplikowanych żaglówek. Proces lepienia plasteliny był nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym ćwiczeniem rozwijającym naszą małą motorykę i zdolności manualne. Kształtowanie masy plastycznej, formowanie kadłuba łódki, dodawanie żagla i innych detali wymagało precyzji i cierpliwości. To była niezwykle inspirująca i rozwijająca aktywność, która przyniosła nam mnóstwo radości i satysfakcji. Już nie możemy się doczekać kolejnych zajęć plastycznych!