Wspólne oglądanie zabawkowych konstrukcji – 14.06.2024

image1Przed rozpoczęciem seansu w kinie mieliśmy okazję podziwiać niesamowite zabawkowe konstrukcje dla dzieci. Te imponujące modele przedstawiały ciekawe budynki z wieloma kondygnacjami, które były otoczone pięknie odwzorowanym środowiskiem naturalnym. Każdy szczegół tych konstrukcji został starannie zaprojektowany, co przyciągało uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dodatkowo mieliśmy okazję podziwiać ekspozycję pięknych zwierząt morskich. Dzieci były zachwycone realistycznymi figurkami ryb, delfinów, rekinów i innych morskich stworzeń. Przy każdej figurce znajdowały się tabliczki z ciekawymi informacjami na temat tych zwierząt, co pozwoliło dzieciom dowiedzieć się wielu interesujących faktów o życiu pod wodą. Różnorodność figurek i kolorowych konstrukcji rozbudziła ciekawość i wyobraźnię naszych przedszkolaków. Dzieci z entuzjazmem eksplorowały każdą część ekspozycji, zadawały pytania i dzieliły się swoimi spostrzeżeniami.