Wycieczka do kina na film animowany pt. „Basia. Jestem w sam raz” – 14.06.2024

image1Tego dnia przedszkolaki miały wyjątkową okazję uczestniczyć w kinowej przygodzie, oglądając pouczający film animowany „Basia. Jestem w sam raz”. Film ten jest czwartą częścią serii adaptacji uwielbianych książek Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak. Wycieczka do kina miała wiele wartości edukacyjnych dla naszych przedszkolaków. Oglądając film „Basia. Jestem w sam raz”, dzieci mogły uczyć się ważnych wartości, takich jak akceptacja siebie, odwagi w podejmowaniu wyzwań oraz lojalności i wsparcia w relacjach z przyjaciółmi. Film dostarczał wiele radości, a jednocześnie przekazywał wartościowe lekcje w przystępny sposób, pomagając dzieciom zrozumieć emocje innych i okazywać zrozumienie oraz wsparcie. To była niezwykle pouczająca i inspirująca wycieczka, która wzbogaciła dzieci o nowe doświadczenia i refleksje.