Spacer na plac zabaw do Parku Papieskiego – 20.06.2024

image3Nasze zabawy rozpoczęliśmy od wspólnego budowania zamków w piaskownicy. Dzieci z zapałem kopały, formowały i dekorowały swoje piaskowe budowle, wykazując się przy tym ogromną kreatywnością i współpracą. Każdy zamek był wyjątkowy, a wspólne działanie dostarczało nam mnóstwo satysfakcji. Następnie przenieśliśmy się na bardziej dynamiczne atrakcje. Energiczna wspinaczka na różnorodne konstrukcje placu zabaw dostarczyła dzieciom wiele emocji i radości. Dzieci z wielkim entuzjazmem pokonywały kolejne przeszkody, ucząc się przy tym zręczności i koordynacji. Huśtawki stały się ulubionym miejscem wielu przedszkolaków, które cieszyły się wiatrem we włosach i uczuciem wolności, jakie daje huśtanie się wysoko w górę. Zjeżdżalnie również cieszyły się ogromnym zainteresowaniem – śmiechy i okrzyki radości towarzyszyły każdemu zjazdowi. Dodatkowo, tuż obok placu zabaw, znajdowała się otwarta siłownia, na której dzieci mogły sprawdzić swoje siły. Cały dzień był wyjątkowo energiczny, pełen niezapomnianych wrażeń i nowych odkryć. Dzieci miały okazję rozwijać swoje umiejętności motoryczne, współpracować z rówieśnikami i cieszyć się piękną, słoneczną pogodą.