Zabawa pt. „Wakacyjne memory” – 21.06.2024

image15Na początku rozdaliśmy dzieciom karty z obrazkami o tematyce wakacyjnej: słońce, muszelki, piłki plażowe, kapelusze, i inne letnie motywy. Zadaniem dzieci było odkrywanie kart i szukanie takich samych par. Gra wymagała od dzieci dużej koncentracji i dobrej pamięci, ponieważ musiały zapamiętać położenie różnych obrazków, aby znaleźć i dopasować odpowiednie pary. Z każdą udaną parą dzieci zdobywały punkty, a osoba, której udało się odkryć najwięcej par, wygrywała. Zabawa była pełna radości i śmiechu. Dzieci z zaangażowaniem przeszukiwały karty, ciesząc się każdym udanym dopasowaniem. Oprócz doskonałej zabawy, dzieci rozwijały swoje umiejętności pamięciowe i koncentrację, co jest niezwykle ważne w ich rozwoju.