Kadra

Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole z oddziałami integracyjnymi jest miejscem, którego Państwo szukacie.
Nasza wykwalifikowana kadra nie zastąpi Rodziców, ale tworzy rodzinną i ciepłą atmosferę. Zapewnimy Państwa dzieciom najlepszą opiekę pedagogiczną, psychologiczną, logopedyczną i  terapeutyczną, a także zaspokoimy wszystkie indywidualne potrzeby Waszych dzieci w taki sposób, aby czuły się u nas rodzinnie, bezpiecznie i radośnie. Posiadamy kwalifikacje zawodowe oraz bogate doświadczenie, aby opiekować się i edukować wszystkie dzieci, także dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności. Jeśli liczą się dla Państwa małe grupy (oddziały) przedszkolaków, rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do każdego dziecka, a jednocześnie oczekujecie Państwo różnorodnych zajęć dla Waszych dzieci, które będą prowadzone nowoczesnymi metodami edukacji przez profesjonalny zespół nauczycieli to Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu jest takim miejscem, jakiego szukacie. Wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich jest bliskie naszym sercom !

NAUCZYCIEL/ LOGOPEDA – Jagoda Owanek

Jest absolwentką studiów magisterskich z zakresu filologii polskiej (specjalizacja nauczycielska) oraz podyplomowych studiów logopedycznych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła pracując w kilku placówkach, w tym  w przedszkolu integracyjnym oraz specjalnym. W codziennej pracy z pełnym oddaniem i zaangażowaniem rozwiązuję problemy komunikacyjne swoich podopiecznych. Zawsze dobiera metody pracy i ćwiczenia w taki sposób, żeby dziecko czuło się na zajęciach jak podczas świetnej zabawy. Stale chętnie uczestniczy w wielu szkoleniach z zakresu logopedii oraz szeroko pojętej pedagogiki, dzięki czemu nieustannie się rozwija i doskonali zdobyte wcześniej umiejętności takie jak szkolenia: z zakresu terapii ręki pierwszego stopnia, logorytmika, Trening Umiejętności Społecznych, arteterapia, sensoplastyka czy inne.

NAUCZYCIEL/FIZOTERAPEUTA – Sylwia Piś

Jako nauczyciel pracuje w przedszkolu dziesięć lat. Ukończyła studia na wydziale medycznym o kierunku fizjoterapia, wychowanie fizyczne ze specjalnością gimnastyka korekcyjna oraz edukację przedszkolną, jest także terapeutą ręki. Z uwagi na to, że uwielbia pracę z dziećmi, to właśnie w przedszkolu odnalazła się zawodowo. Łącząc wykształcenie i doświadczenie pedagogiczne, prowadzi grupowe zajęcia dodatkowe z gimnastyki ogólnorozwojowej z elementami korekcji oraz zajęcia indywidualne dla dzieci ze zwiększonymi potrzebami edukacyjnymi/orzeczeniem. Praca w przedszkolu jest jej pasją i powołaniem, a dobro dzieci zawsze stawia na pierwszym miejscu.

NAUCZYCIEL/PEDAGOG SPECJALNY/TERAPEUTA PEDAGOGICZNY – Emilia Nowak

Absolwentka studiów licencjackich Karpackiej Państwowej Uczelni w Krośnie na kierunku Pedagogika społeczno-opiekuńcza z terapią pedagogiczną oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku Pedagogiki specjalna- edukacja integracyjna i włączająca. W swojej pracy stosuje   różnorodne metody nauczania  oparte na nauczaniu wielozmysłowym  dostosowując je do indywidualnych potrzeb dzieci o potrzebach kształcenia specjalnego  oraz indywidualnych  możliwościach  rozwojowych
w grupie zróżnicowanej. Inspiruje się metodą nauczania Montessori, która wspiera naturalną chęć poznawania świata, potencjał,  samokontrolę,  kreatywność jak również  pobudza wiarę  we własne możliwości dziecka. Obecnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności na studiach podyplomowych z zakresu Edukacji i terapii osób ze spectrum autyzmu na ASP w Warszawie.

NAUCZYCIEL/NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY – Kamila Chechelska

Wykonuje swoją pracę z zaangażowaniem i pasją. Na dzieci patrzy holistycznie, uwzględniając wszystkie aspekty ich rozwoju. Wykształcenie i doświadczenie to fundamenty jej pracy z dziećmi. Ukończyła studia wyższe w Krakowie, a następnie kontynuowała naukę, zdobywając cały czas wykształcenie w dziedzinie Psychologii. Nabyła doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu w Stowarzyszeniu SAWORE w Krakowie. Stale rozwija swoje umiejętności i poszerza wiedzę, szczególnie w obszarze spektrum autyzmu i zaburzeń neurologicznych. Jej celem jest wpojenie dzieciom pozytywnych wzorców zachowania oraz umiejętności radzenia sobie z emocjami. Z największą starannością dba o bezpieczeństwo dzieci i dokłada wszelkich starań, aby rozwijać ich potencjał i umiejętności.

ASYSTENT NAUCZYCIELA – Viktoria Buslova

Jest Ukrainką mieszkającą w Polsce od 7 lat. Wygrała konkurs sportowy i przyjechała na wymianę studencką kilka lat temu. Przy tej okazji nauczyła się języka polskiego, który władam biegle, podobnie jak językiem rosyjskim. Jako młodej mamie bliskie jest jej sercu każde dziecko, gdyż doskonal rozpoznaje jego potrzeby i wie jak bardzo dzieci w tym wieku potrzebują uwagi dorosłych. Sprawdza się doskonale jako osoba niezwykle skrupulatna i dokładna, która swoją pracę traktuje zadaniowo.