Misja przedszkola integracyjnego

Niepubliczne Przedszkole Św. Rodziny z Nazaretu

Jest unikalnym miejscem stworzonym z miłości Rodziny i dzieci. Podchodzimy indywidualnie do każdego dziecka, które zostało powierzone naszej opiece. Rozumiemy, że każde dziecko jest inne i wymaga indywidualnego traktowania.

Przedszkole to miejsce, gdzie tworzymy więzi interpersonalne, rozwijamy umiejętności nawiązywania kontaktów, pokazujemy jak w sposób łatwy wyrazić swoją prośbę, uczymy życzliwości i empatii, kształtujemy optymistyczne podejście do życia i budujemy poczucie własnej wartości, które jest kluczowe w prawidłowym rozwoju dzieci.

W naszej pracy z dziećmi zawsze szukamy nowych metod edukacyjnych, prowadzimy nietuzinkowe zajęcia, aby zmotywować dzieci do rozwijania swojego potencjału.

Stwarzamy warunki dla opieki i rozwoju dzieci dla wszystkich dzieci, także tych, które posiadają orzeczenia o niepełnosprawności. Praca z dziećmi daje nam nie tylko radość, ale i spełnienie dobrze wykonanej misji.