Wyprawka przedszkolaka

W naszym przedszkolu każde dziecko posiada własną szafkę na ubrania i podpisane miejsce w szatni w holu, własny podpisany leżaczek w sali dydaktycznej oraz podpisaną półkę na pościel.

Każdemu z przyjętych do przedszkola dzieci do możemy zapewnić odpłatnie kołderkę, poduszeczkę, komplet pościeli i kocyk.

Każdy przedszkolak powinien posiadać :

• pantofelki,
  • podpisany worek z ubraniami na zmianę,
  • pościel ( mała poduszeczka z kołderką) lub kocyk i poduszka w poszewkach,
  • pampersy (jeśli dziecko potrzebuje)
  • i wilgotne chusteczki.

PRZEDSZKOLNA WYPRAWKA

Rodziców przygotowujących dziecko do naszego przedszkola prosimy o dostarczenie dla dziecka:
I grupa – 2,5 – 3 latki

• wygodne obuwie na zmianę (nie klapki, podpisane na podeszwie i w środku buta).
  • fartuszek do malowania farbami (najlepiej foliowy i z długim rękawem)
  • ubranka na zmianę (bluzeczki 2x, spodenki lub spódniczkę, skarpetki lub rajstopki min 2x, majteczki min 2x, podkoszulki 2x, piżamkę),
  • ubranka na brzydszą pogodę (na spacery), tj. nakrycie głowy, bluza z długim rękawem, długie spodnie,

Prosimy, aby każdego dnia dziecko miało na sobie ubranie z krótkim rękawem

Prosimy, aby wszystkie rzeczy były dokładnie podpisane.

II grupa –4 – 5 latki  i  III grupa – 6 latki (zerówka)

• fartuszek do malowania farbami (najlepiej foliowy i z długim rękawem)
  • ubranka na zmianę (bluzeczki 2x, spodenki lub spódniczkę, skarpetki lub rajstopki min 2x, majteczki min 2x, podkoszulki 2x),

Prosimy, aby każdego dnia dziecko miało na sobie ubranie z krótkim rękawem

Prosimy, aby wszystkie rzeczy były dokładnie podpisane.

Uwaga!
Rodziców dzieci już uczęszczających wcześniej do naszego przedszkola prosimy o kontakt z nauczycielem prowadzącym w celu ustalenia jedynie brakujących rzeczy do wyprawki dla swojej pociechy.