Wyprawka przedszkolaka

W naszym przedszkolu każde dziecko posiada podpisaną szafkę na ubrania w szatni. Ponadto dzieci z I grupy mają podpisane leżaki i przypisaną półkę na swoją pościel. Każde dziecko z pozostałych grup posiada podpisaną szafkę na ubrania i miejsce w szatni w holu.
Każdemu z przyjętych do przedszkola dzieci z I grupy możemy zapewnić odpłatnie kołderkę, poduszeczkę, komplet pościeli i kocyk.

Każdy przedszkolak powinien posiadać podpisane:
  – pantofelki,
  – ręczniczek,
 – worek z ubraniami na zmianę,
– pościel ( mała poduszeczka z kołderką) lub kocyk i poduszka w poszewkach ( I grupa)
 – pampersy (jeśli dziecko potrzebuje)
–  wilgotne chusteczki.

PRZEDSZKOLNA WYPRAWKA

Rodziców przygotowujących dziecko do naszego przedszkola prosimy o dostarczenie dla dziecka:

I grupa – 2,5 – 3 latki

• wygodne obuwie na zmianę (nie klapki, podpisane na podeszwie i w środku buta).
  • fartuszek do malowania farbami (najlepiej foliowy i z długim rękawem)
  • ubranka na zmianę (bluzeczki 2x, spodenki lub spódniczkę, skarpetki lub rajstopki min 2x, majteczki min 2x, podkoszulki 2x, piżamkę),
  • ubranka na brzydszą pogodę (na spacery), tj. nakrycie głowy, bluza z długim rękawem, długie spodnie,

II grupa – 4 -5 latki  i  III grupa – 6 latki (zerówka)

• fartuszek do malowania farbami (najlepiej foliowy i z długim rękawem)
  • ubranka na zmianę (bluzeczki 2x, spodenki lub spódniczkę, skarpetki lub rajstopki min 2x, majteczki min 2x, podkoszulki 2x),

Prosimy, aby wszystkie rzeczy były dokładnie podpisane.

Uwaga!
Rodziców dzieci już uczęszczających do naszego przedszkola prosimy o kontakt z nauczycielem prowadzącym w celu ustalenia jedynie brakujących rzeczy do wyprawki dla swojej pociechy.