Nasze Przedszkole:

• oferuje trzy oddziały/grupy przedszkolne:
    I – 2,5-3 latki
    II – 4-5 latki
    III – 6 latki
  • zapewnia życzliwych i kompetentnych nauczycieli,
  • dba o dobre stosunki interpersonalne,
  • broni praw dziecka,
  • współpracuje z rodzicami,
  • przygotowuje dziecko do szkolnego życia,
  • promuje zdrowy styl życia.

Umożliwiamy dzieciom:

• samorealizację,
  • współpracę z innymi dziećmi,
  • kreatywne myślenie i samodzielne podejmowanie działań
  • uczestniczenie w ciekawych zajęciach,
  • naukę poprzez wspólną zabawę pod nadzorem kompetentnych nauczycieli,
  • naukę poprzez doświadczenia i eksperymenty.

Aby osiągnąć efekty edukacyjne przedszkole pomaga w rozwoju, kształtuje i wychowuje dzieci w następujących obszarach:

• pomaga w rozwoju mowy dzieci,
  • kształtuje gotowość do nauki czytania i pisania,
  • wspiera dzieci w rozwoju intelektu, którego używają, aby poznawać siebie i swoje otoczenie,
  • wspomaga rozwój umysłowy dzieci poprzez rozbudzanie zainteresowań technicznych i zabawy konstrukcyjne,
  • pomaga w rozwoju intelektualnym dzieci i prowadzi edukacje matematyczną,
  • rozwija sprawność ruchową,
  • kształtuje umiejętności społeczne dzieci: porozumiewanie się z dorosłymi i innymi dziećmi, zgodne funkcjonowanie w zabawie i sytuacjach zadaniowych,
  • kształtuje samodzielność, nawyki higieniczne i kulturalne,
  • kształtuje sprawność ruchową i sportową,
  • wdraża dzieci do utrzymywania ładu i porządku,
  • uczy dzieci dbania o bezpieczeństwo swoje i innych,
  • uczy dzieci rozumienia zjawisk przyrodniczych i unikania zagrożeń,
  • rozwija przez sztukę – różne formy plastyczne,
  • kształtuje przez sztukę – dziecko jest zarówno widzem jak i aktorem
  • wychowuje dzieci w duchu wartości chrześcijańskich, rodzinnych, obywatelskich i patriotycznych,

Bezpieczne wejście

Każda osoba, aby dostać się na teren przedszkola musi zadzwonić przez domofon. Dopiero wtedy nauczyciel decyduje o otwarciu drzwi i wpuszczeniu na teren naszej placówki. Rodzice dzieci uczęszczających do naszego przedszkola korzystają z kodu.

Wyposażenie sal

Wszystkie elementy wyposażenia przedszkola posiadają właściwe atesty i certyfikaty. Łazienki dostosowane są do potrzeb małych dzieci.
Jeśli dziecko nie rozstało się jeszcze z pampersem, nie jest to dla nas żaden problem. Pomagamy maluszkom stać się samodzielnymi. Jesteśmy przekonani, że nasze przedszkole jest miejscem, którego Państwo szukacie. Nie zastąpimy Rodziców, ale tworzymy rodzinną i ciepłą atmosferę, ponieważ uważamy, że PRZEDSZKOLE POWINNO BYĆ JAK RODZINA ! Zapewnimy Państwa dzieciom najlepszą opiekę pedagogiczną, a także zaspokoimy wszystkie indywidualne potrzeby Waszych dzieci w taki sposób tak, aby czuły się u nas domowo, bezpiecznie i radośnie.
Jeśli liczy się dla Państwa mała grupa przedszkolaków, rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do dziecka, różnorodne zajęcia i nowoczesne metody edukacyjne oraz miłe i wykwalifikowane panie nauczycielki, to Przedszkole Świętej Rodziny z Nazaretu jest miejscem jakiego szukacie dla Waszych Dzieci.