Poznajemy organizację naszego przedszkola oraz postać Św. Stanisława Kostka – 6.09.2021

IMG_20210906_142605Dzisiaj rozmawialiśmy o naszym przedszkolu oraz salach dydaktycznych, w których się bawimy i uczymy. Rozmawialiśmy o tym ile mamy lat i dlaczego znajdujemy się w osobnych salach. Dowiedzieliśmy się o organizacji naszego przedszkola. Jakie mamy kąciki tematyczne i gdzie one się znajdują. Ucieszyliśmy się, że mamy tyle nowych zabawek i wspólnie rozwiązywaliśmy zagadki związane z nimi.
Starsze przedszkolaki rozpoczęły naukę z nowych książek dla pięciolatków.
W naszym integracyjnym przedszkolu jest także prowadzona Zerówka, stąd też mamy już książki dla sześciolatków i prowadzimy ich przygotowanie do szkoły.
Po południu poznaliśmy życiorys nowego świętego, jest nim Św. Stanisław Kostka. Obejrzeliśmy o nim film, a Pani Magda przeczytała nam ciekawe wydarzenia z jego życia i powiedziała jak to się stało, że był on świętą osobą. Na koniec pokolorowaliśmy pięknie jego postać.