Pasowanie na Przedszkolaka w Dzień Przedszkolaka – 20.09.2021

20210917_201138Na wspaniałą uroczystość „Pasowania na Przedszkolaka” w naszym Przedszkolu Świętej Rodziny z Nazaretu zaprosiliśmy ks. Proboszcza parafii Wniebowzięcia NMP.  Rozpoczęliśmy od zaśpiewania  piosenki o naszym ciekawym życiu przedszkolnym. Następnie pan Dyrektor Przedszkola po krótkim i zabawnym przemówieniu zapraszał każdego z nas do uroczystego Pasowania na Przedszkolaka, wielkim, właściwie ogromnym ołówkiem. Każdy Przedszkolak otrzymał również dyplom i upominek z tej okazji. Później przy akompaniamencie gitary pani Patrycji, zaśpiewaliśmy piosenkę „Przyjaciela Mam”, mówiącej o tym, że naszym najlepszym przyjacielem jest Jezus, Pan Bóg. Kolejno śpiewaliśmy piosenkę z ks. Łukaszem – „…choć jestem mały jak palec, choć jestem mały jak mrówka, proszę Cię, proszę Cię Panie wejdź do mego serduszka..! ” Później był czas na słodką przekąskę. Na koniec uroczystości zostaliśmy pobłogosławieni przez ks. Proboszcza.