Dzień Mamy – 26.05.2022

20220526_130026Dzisiaj przypada święto naszych mam. Jest to święto, które obchodzi się na całym świecie, ale w zależności od kraju w różnych dniach. W Polsce Dzień Matki przypada właśnie dziś, dlatego dzisiejsze zajęcia przeznaczyliśmy w całości na omówienie tego zagadnienia. Nasze zajęcia były bardzo wyjątkowe ponieważ rozmawialiśmy właśnie o naszych kochanych mamach w dniu ich święta. Każdy z nas mógł powiedzieć kim jest dla niego mama, za co ją kocha i jak lubi spędzać z nią czas.  Odpowiedzi były bardzo różne, ale wspólnie stwierdziliśmy, że mama jest najwspanialszą i najważniejszą  osobą na świecie. Dziś w szczególny sposób myślimy o naszych mamach, dziękując im za to, że codziennie poświęcają się, aby nas wychować. Często wręczamy im też z tej okazji drobne podarunki w postaci kwiatów albo dajemy inny, wyjątkowy prezent. Bardzo kochamy nasze mamy i chcemy, żeby były zdrowe, szczęśliwe i żyły nam co najmniej 100 lat!