Religia – 27.05.2022

20220527_103726MARYJA PRZYCHODZI DO NAS ! Dzisiejszą Katechezę rozpoczęliśmy od modlitwy i śpiewu. Następnie ksiądz zapytał nas do kogo jeździmy w odwiedziny i jaki jest powód tych odwiedzin ? Wymienialiśmy dziadków, wujków, kuzynów… a jako powód odwiedzin miłość i tęsknota. Gdy się kogoś kocha, chce się z nim być po prostu !
Wtedy ks. Łukasz powiedział nam, że do naszej parafii też przyjedzie ktoś, kto nas bardzo kocha i chce nas odwiedzić – Matka Boża Fatimska. Zachęcił nas, abyśmy choć na chwilę, gdy będziemy iść w poniedziałek do przedszkola albo wracać do domu namówić rodziców by wejść do naszego Sanktuarium i  pomodlić się przed jej figurą. Na koniec po kolorowaliśmy kwiaty, które miały ozdobić nasze okna na przyjazd Figury MB Fatimskiej do naszej parafii.

no images were found