Przypominamy swoje prawa – 31.05.2022

20220531_095736Dzisiejsze zajęcia poświęciliśmy na przypomnienie Praw Dziecka, które poznaliśmy w listopadzie zeszłego roku. Na naszej stronie internetowej mamy relacje ze wszystkich zajęć i aktywności, które wykonujemy codziennie od początku istnienia Przedszkola Świętej Rodziny z Nazaret. Dzięki temu w każdej chwili możemy wrócić do wszystkich poznawanych  przez nas informacji. Jednakże realizując program nauczania przedszkolnego wiemy, że należy ciągle przypominać sobie różne ważne zagadnienia. Dlatego po wysłuchaniu wiersza przeanalizowaliśmy czy wszystkie prawa zostały w nim wymienione. Wspólnie ustaliliśmy jeszcze inne prawa do których mamy dostęp. Było to m.in. prawo do życia, do bycia Polakiem, do własnego imienia, do nauki, do tajemnic, do odpoczynku. Cieszymy się, że mamy swoje prawa i że możemy z nich korzystać.