Jak ważne jest odmawianie Różańca – 3.10.2022

FB_IMG_1664957962425W związku z nadejściem miesiąca października rozmawialiśmy dziś o Różańcu Świętym. Miesiąc ten jest szczególnie poświęcony Maryi i modlitwie różańcowej. W naszym Sanktuarium zostały już rozdane Różańce dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Dowiedzieliśmy się, że Matka Boża w czasie swoich objawień, wielokrotnie wzywała wiernych do codziennego odmawiania tej modlitwy w intencji nawrócenia grzeszników i pokoju na świecie. Modlitwa ta ma w sobie wielką moc. W Różańcu Świętym łączą się i uzupełniają wszystkie rodzaje modlitwy do Boga : uwielbienie, pochwała, błaganie, wstawiennictwo oraz dziękczynienie. Obejrzeliśmy film o Królowej Różańca Świętego i my mamy nadzieje, że będziemy jak najczęściej odmawiać Różaniec ze swoimi rodzicami.