Wizyta Świętego Mikołaja – 6.12.2022

20221206_160232W naszym przedszkolu gościliśmy dziś niezwykłego gościa – odwiedził nas prawdziwy Święty Mikołaj. Przez cały dzień przygotowywaliśmy się na tą wizytę. Dbaliśmy o porządek w salach i byliśmy wyjątkowo grzeczni. Każdy z nas wyglądał znakomicie- ubraliśmy mikołajowe czapki lub rogi renifera, a przedszkole wyglądało jak chatka Świętego Mikołaja. Kiedy już dotarł do nas ten wyczekiwany gość, powitaliśmy go piosenką pt. „Przyjedź do nas Mikołaju”, którą nauczyły nas nasze panie. Następne Święty Mikołaj każdemu z nas wręczył prezenty. Zrobiliśmy również pamiątkowe zdjęcia. W spotkaniu ze Świętym Mikołajem towarzyszyli nam nasi rodzice, a ich obecność dodała nam odwagi podczas tej emocjonującej wizyty. Mamy nadzieję, że Święty Mikołaj odwiedzi nas również w przyszłym roku.