Uczestniczymy w zabawie pt. „O której bombce mowa” – 15.12.2022

IMG_20221215_094818Na dzisiejszych zajęciach rozmawialiśmy o bombkach na choinkę. Opisywaliśmy bombki jakie ozdabiają nasze choinki. Później pani pokazała nam ilustracje, na których widniały różne bombki. Opisywaliśmy je. Określaliśmy ich wielkość, kształt oraz kolor. Wskazywaliśmy tą, która najbardziej nam się podoba. Uczestniczyliśmy w zadaniu pt. „Kolorowe bombki”. Na tablicy pani umieściła ilustracje z bombkami oraz rozsypane kwadraciki też z tymi dekoracjami. Naszym zadaniem, było odnaleźć wśród rozsypanki taką samą bombkę, jaka jest na ilustracji i umieścić ją obok. Na koniec uczestniczyliśmy w zabawie pt. „O której bombce mowa”. Pani opisywała wygląd jednej z bombek z rozsypanki, a naszym zadaniem było wskazać tą, o której mowa.