Przedstawienie na Dzień Babci i Dziadka – 20.01.2023

IMG_20230120_114837W naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka pt. „Kochamy Was całym sercem”. Pan Dyrektor przywitał wszystkich gości wspominając, iż nie udało się nam spotkać już dawno z powodu trwającej pandemii, zaś Nikodem z Mirosławą powitali dziadków w imieniu wszystkich przedszkolaków. Następnie zaśpiewaliśmy kolędy i mówiliśmy wierszyki o aniołkach, które każdego dnia przypominają nam jak być dobrym przedszkolakiem. Recytowaliśmy wiersze o babci i dziadku wyrażając w ten sposób jak bardzo ich kochamy. Oczywiście nie zabrakło piosenki o dziadkach, podczas której zatańczyliśmy dla naszych wspaniałych gości. Jeden z naszych kolegów z Ukrainy – Timur, powiedział życzenia dla dziadków w swoim ojczystym języku.
Na koniec przedstawienia wręczyliśmy naszym Dziadkom serduszko – wyraz naszej miłości do nich, na którym po jednej stronie było nasze zdjęcie, a druga strona została przez nas własnoręcznie ozdobiona. Tradycyjnie po przedstawieniu odbył się poczęstunek.