Język angielski w grupie Archaniołków – 29.03.2023

IMG_20230329_095235Rozpoczęliśmy naukę języka angielskiego od zaśpiewania piosenki pt. „Hello song”. Kolejno utrwalaliśmy słówka z ostatnich zajęć: book – książka, notebook – zeszyt, desk – biurko, table – stół, pencil – ołówek, pen – długopis, crayon – kredka, rubber – gumka, school – szkoła, schoolbag – plecak, scissors – nożyczki, glue stick – klej, ruler – linijka, board – tablica, tablet – tablet. Poznaliśmy nowe słówka: God – Bóg, Easter – Wielkanoc, April – kwiecień, Easter basket – Wielkanocny – koszyk, Easter egg – Wielkanocne jajko, chocolate bunny – czekoladowy królik, basket – koszyk, rabbit – królik, chick – kurczak. Na koniec zajęć powtarzaliśmy liczby od 1-15 łowiąc cyferki i licząc jajka.