Lekcja języka angielskiego w grupie Archaniołków – 16.08.2023

IMG_5666Przywitaliśmy się piosenką powitalną „Good morning song”. Zadawaliśmy pytania na temat samopoczucia „How are you today? Are you sleepy/ excited/ tired?” Następnie podawaliśmy sobie nawzajem woreczek sensoryczny w rytm muzyki, jeśli muzyka się zatrzymała dana osoba wchodziła do środka i była pszczołą. Wykonaliśmy karty pracy pszczoły i ul. Odgadywaliśmy o jakie zwierzę chodzi z obrazków „It’s big and it has got a long tail and four legs”. Układaliśmy wieżę z kart obrazkowych i papierowych kubeczków nazywając karty „I want to be an astronaut/ it’s a mouse/ I’m surprised”. Zagraliśmy w grę krokodyl nazywając karty obrazkowe i wybierając ząb, który chcemy przycisnąć. Jeśli krokodyl „zamknął paszczę” robiliśmy wspólnie 5 pajacyków. Pożegnaliśmy się piosenką pożegnalną „Goodbye song”