Pasowanie na Przedszkolaka – 22.09.2023

IMG_9822Przyszedł czas na uroczyste Pasowanie Na Przedszkolaka w roku szkolnym 2023/ 2024. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych rodziców przedstawienie. Rozpoczęliśmy od zaśpiewania piosenki o ciekawym życiu przedszkolnym i wyrecytowaliśmy wierszyki. Następnie powtórzyliśmy tekst przysięgi ślubowania na przedszkolaka oraz poprosiliśmy także naszych kochanych rodziców, aby uroczyście także obiecali bardzo nas kochać, wspierać i dawać nam zawsze dobry przykład. Pan Dyrektor pasował każdego na dzielnego i wesołego przedszkolaka, otrzymując przy tym dyplom i upominek . Było to ogromne przeżycie zarówno dla tych, którzy chodzili już do naszego przedszkola, jak również dla wszystkich rozpoczynających przedszkolną przygodę. Po części oficjalnej jak zwykle czekała na nas słodka przekąska.