Wycieczka do Przychodni Weterynaryjnej – 03.10.2023

IMG_0951Odwiedziliśmy kolejny już raz Przychodnie Weterynaryjną „Zalesie”, gdzie jak zwykle spotkaliśmy się  wielkim profesjonalizmem i troską o przekazanie pełnej wiedzy dotyczącej leczenia zwierząt. Pan weterynarz opowiedział  o malutkich robakach, które są wrogami zwierząt i pokazał ich modele. Dowiedzieliśmy się jaki wpływ na życie zwierząt maja pchły. Mieliśmy okazję zobaczyć jak wyglądają gabinety, w których leczone są zwierzęta. Pani Kasia pokazała salę, w której prowadzone są operacje i zdjęcia rentgenowskie zwierząt. Widzieliśmy wagę, na której waży się pieski. Po raz kolejny mieliśmy okazję pogłaskać miłego kota Depcia, nakarmić go i posłuchać bicia jego serca. Podczas wizyty w przychodni widzieliśmy także jak chory piesek przyjmuje kroplówkę z witaminami.