Wypełniamy karty pracy – 30.04.2024

IMG_2635Podczas pracy z podręcznikami, dzieci miały okazję do wyrażenia swojej kreatywności poprzez rysowanie i tworzenie elementów ilustracji. Dorysowując domy zgodnie z poleceniem, dzieci angażowały się w dodawanie szczegółów i ozdób, aby urozmaicić obrazy. Poprzez numerowanie pięter w bloku, dzieci nie tylko uczyły się liczb, ale także rozwijały zdolności logicznego myślenia. Wycinanie i naklejanie elementów bloku dostarczało okazję do praktycznego ćwiczenia umiejętności manualnych, a także uczyło precyzji i skupienia. Rysowanie wymarzonych domów pozwoliło wyrazić swoje marzenia i pragnienia, a także pobudzić wyobraźnię. Poprzez te różnorodne aktywności, dzieci nie tylko rozwijały umiejętności artystyczne i manualne, ale także uczyły się skupienia i wyrażania swoich myśli i uczuć poprzez sztukę.