Lekcja języka angielskiego – 22.05.2024

IMG_3430Rozpoczęliśmy od gry, w której dopasowywaliśmy karty z nazwami owoców do ich kolorowych obrazków. Następnie przenieśliśmy się w świat muzyki, prezentując uroczy utwór na dzień mamy, „I Love My Mommy.” Podczas śpiewania tej piosenki odczuwaliśmy ciepło i miłość, ucząc się nowych wyrażeń i gestów, takich jak „I love my Mommy” – kocham moją mamę, „Send a kiss” – wysłać całusa, i „Give a hug” – przytulić. To było nie tylko odkrywanie nowego języka, ale także wyrażanie uczuć i emocji w przyjaznej atmosferze. Na koniec, podczas śpiewania „One Little Finger,” dzieci z radością zapamiętywały kolejne części ciała, co sprawiło, że nauka stała się przyjemną zabawą. To było niezwykle interaktywne zajęcie, które rozwijało nasze umiejętności językowe i społeczne, dając nam jednocześnie okazję do wyrażenia wdzięczności i miłości dla naszych mam!