OPIEKA WAKACYJNA DLA DZIECI PRZEDSZKOLNYCH I WCZESNOSZKOLNYCH

Informujemy, że prowadzimy OPIEKĘ WAKACYJNĄ dla wszystkich dzieci
                                                                                              zarówno w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
                                                                           dla różnych grup wiekowych (2,5-3 lata oraz 4-5 lat, 6 -7 lat, a nawet 8 – 9lat)

Przyjmujemy dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i wczesnego wspomagania rozwoju !

Prowadzimy opiekę psychologiczno-pedagogiczną  przez cały rok bez przerwy zatrudniając wykwalifikowaną kadrę !

Sprawujemy opiekę i edukację nad dziećmi z innych zamkniętych czasowo w okresie wakacyjnym przedszkoli.
Możesz zapisać do nas swoje dziecko na całe wakacje lub jeden miesiąc, a nawet tydzień.
Wypełnione Karty Zgłoszenia Dziecka na OPIEKA WAKACYJNA
można przesyłać drogą elektroniczną na adres: biuro@przedszkolenazaret.edu.pl
O przyjęciu dziecka na OPIEKĘ WAKACYJNĄ decyduje kolejność zgłoszeń i ilość miejsc !
Zapraszamy do poznania naszej placówki na miejscu.
                                              Jednocześnie zachęcamy do przeglądania naszej strony www, gdzie w dziale AKTUALNOŚCI,
zamieszczamy codzienne relacje z naszych  wszystkich przedszkolnych.
W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 531 555 275
          lub mailowego biuro@przedszkolenazaret.edu.pl

Gotowe druki są do pobrania OPIEKA WAKACYJNA w zakładce REKRUTACJA ! i DLA RODZICA !