Jak bezpiecznie bawić się w zimie ? – 27.01.2022

20220127_170642Zimowe zabawy są super, ale bywają też niebezpieczne. Dlatego też dziś zdecydowaliśmy się porozmawiać o tym jak bezpiecznie bawić się zimą, aby nic nam się nie stało. Wiemy, że nie możemy zjeżdżać na sankach w pobliżu dróg, jezior czy rzek. Musimy pamiętać, aby trzymać bezpieczną odległość między innymi osobami, które spędzają z nami czas wolny. Jeździmy na łyżwach tylko na sztucznych lodowiskach. Nigdy nie wchodzimy na zamarznięte zbiorniki wodne, ponieważ lód może pod nami się załamać i możemy wpaść do lodowatej wody. Oczywiście zawsze pamiętamy o tym, że NIGDY nie bawimy się na zewnątrz bez opieki dorosłych, a zwłaszcza zimą ! Na koniec zajęć złożyliśmy obietnicę pani Ani, że będziemy ostrożni i będziemy zawsze uważać na siebie podczas zimowych szaleństw.