Religia – 27.01.2021

20220127_104454Dziś dowiedzieliśmy się JAK MARYSIA ZOSTAŁA MATKĄ BOGA, MARYJĄ. Poznaliśmy dziewczynkę Marysię, która była bardzo dobrym człowiekiem i bardzo kochała Pana Boga, zawsze słuchała rodziców i zawsze im pomagała. Gdy podrosła oświadczył się jej też bardzo dobry chłopak Józio. Planowali ślub i wspólne życie. Pewnego dnia do Marysi przyszedł Anioł i powiedział jej. że Pan Bóg wybrał ją, żeby została mamą Jego syna, a jej mąż będzie Jego ziemskim Tatą i opiekunem. Mogli się spodziewać, że teraz zamieszkają w pałacu, będą mieć służbę i będzie im się lekko żyło, ale tak się nie stało. Byli bardzo biedni, ale nigdy nie obrażali się na Pana Boga, bo wiedzieli, że on jest z nimi.
My możemy się od nich uczyć bycia dobrymi dziećmi, a kiedyś dorosłymi i tego, że nawet jak jest nam smutno i coś przykrego nas spotyka, Pan Bóg jest zawsze z nami.

no images were found