Rytmika w grupie Aniołków – 7.02.2023

20230207_100526Dzisiaj na zajęciach z panią Izą przypominaliśmy sobie piosenkę sprzed tygodnia pt. „Stary Donald farmę miał”. Pani pozwalała nam decydować o jakich zwierzątkach będziemy śpiewać, co bardzo nam się podobało. Nie zabrakło rozgrzewki muzyczno-ruchowej, chodziliśmy po sali w rytmie ćwierćnut, potem ósemek. Mieliśmy też za zadanie odgadnąć czy grane przez panią melodie są smutne czy wesołe i w zależności od tego jakie były w taki sposób musieliśmy się poruszać po sali. Nie zabrakło nowej piosenki, w której wyobrażaliśmy sobie małą dziewczynkę i wskazywaliśmy poszczególne jej części ciała oraz to jak się wita – piosenka pt. „To są Ani rączki”. Z racji tego, że bardzo lubimy wieś i chcemy zostać farmerami to pani Iza obiecała nam na za tydzień piosenkę o traktorze, co sprawiło, że chętniej wykonywaliśmy jej polecenia.