Fryderyk bohaterem tygodnia – 8.05.2023

20230508_131244W tym tygodniu, w naszym przedszkolu „bohaterem” jest Fryderyk, który pokazał nam wypełnioną Książkę Bohatera Tygodnia i opowiedział o swej rodzinie. Dowiedzieliśmy się kim chciałby zostać w przyszłości . Fryderyk dba o to, aby w sali Aniołków zawsze był porządek i pilnuje, aby koledzy i koleżanki z grupy grzecznie się bawiły. Oprócz obowiązków nasz Bohater Tygodnia ma także wyjątkowe przywileje: prowadzi grupę podczas przejścia do jadalni, zajęcia dodatkowe czy podczas wyjścia na nasz Wspaniały Plac Zabaw. Każdego dnia Fryderyk przynosi do przedszkola swoje ulubione zabawki. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż ma on imponującą kolekcję samochodów specjalnych, którymi zawsze chętnie się dzieli.