Język angielski Aniołków – 18.10.2023

20231018_103139Na języku angielskim śpiewaliśmy piosenkę powitalną „Good morning song” oraz rymowankę „Saying hello”, gdzie wspólnie wykonywaliśmy podane polecenia „your fingers are fast”. Przypomnieliśmy piosenkę o czterech podstawowych kolorach „red, yellow, green, blue” i szukaliśmy elementów w danym kolorze wokół nas. Wykonaliśmy piosenkę „Shark!” naśladując mamę rekina czy małe dziecko rekin. Śpiewaliśmy piosenkę „Music man”, gdzie pojawiły się następujące elementy – pianino, bębny i trąbka, na których udawaliśmy, że gramy. Skupiliśmy się również na pracy manualnej, gdzie na drewnianym elemencie z owocami umieszczaliśmy odpowiednio wylosowane owoce. Położyliśmy się spać w rytm piosenki „Little Rabbits Sleeping” oraz wykonaliśmy piosenkę pożegnalną „Goodbye song”.