Wypełniamy karty pracy – 29.04.2024

IMG_2605Podczas zajęć z podręcznikami, dzieci miały okazję do eksplorowania swojej kreatywności poprzez wycinanie, składanie i naklejanie obrazków na kartce papieru. Każde dziecko otrzymało zestaw materiałów, w tym kolorowe obrazki, nożyczki, klej oraz kartki papieru.Po otrzymaniu instrukcji, dzieci z zapałem zabierały się do pracy, starannie wycinając wybrane obrazki, a następnie układając je w sposób, który wyrażał ich pomysły i wyobraźnię. Po zakończeniu aranżacji, używając kleju, przyklejały obrazki na kartce, tworząc unikalne dzieła sztuki. Ta kreatywna aktywność nie tylko rozwijała zdolności manualne, ale także pobudzała ich wyobraźnię i umiejętności twórcze. Poprzez tworzenie własnych dzieł, dzieci miały okazję do wyrażenia siebie oraz rozwijania swojej estetyki.