Zabawa ruchowa pt. „Murarz” – 29.04.2024

IMG_2553Dzisiaj dzieci wkroczyły w świat pełen ekscytujących pościgów i ukrytych manewrów! W zabawie „Murarz”, dzieci wcieliły się w role budowniczych, próbując złapać swoich kolegów i koleżanki, którzy zwinie przemieszczali się wokół skakanki. Ci, którym udało się uniknąć chwytów, stawali się częścią ludzkiego muru, tworząc razem imponującą strukturę. Ta dynamiczna zabawa promowała nie tylko szybkość i zwinność, ale także współpracę i strategię, przynosząc radość i aktywność fizyczną każdemu uczestnikowi. Zwycięstwo nie polegało tylko na tym, kto uniknął chwytów murarzy, ale także na współpracy i szybkości myślenia, które uczyniły tę zabawę niezapomnianym doświadczeniem pełnym radości i aktywności fizycznej.